Medisan Tıbbi Malzeme Ltd. Şti, Eczacı Kamil Aslankara tarafından 1995 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Cerrahi portföyünde katarakt, vitreoretinal, refraktif cerrahi cihazları, ileri teknoloji göz içi lensleri, gelişmiş viskoelastik ürünler, cerrahi solüsyonlar, micro cerrahi bıçaklar, süturlar ve iğnelerin yanı sıra katarakt ve vitreoretinal cerrahide kullanılan diğer tek kullanımlık sarf malzemeler bulunmaktadır.

2004 yılında İstanbul’da açılan şubesiyle birlikte Medisan Tıbbi Malzeme, Ege Bölgesi’nin ardından Marmara Bölgesi’ndeki tüm saygın üniversite, kamu ve özel hastanelerin referanslarına da sahip olmuştur.

Oftalmolojik cerrahi alanında dünyadaki son gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip ederek, 2010 yılında Medisan çatısı altında kurulan Medisan Göz Sarf Malzemeleri şirketiyle birlikte yine alanında lider global şirketlerle münhasır bayilik sözleşmelerine imza atmış ve portföyüne göz cerrahi aletleri, mikroskopları ve göz muayene sistemlerini de eklemiştir.

2010 yılında turizm ve 2011 yılında inşaat sektöründe de yatırımlar yapan Medisan Tıbbi Malzeme, tıbbi cihaz sektörü ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde 25 yıllık satış ve pazarlama tecrübesiyle, distribütörlüklerini yapmakta olduğu dünya firmalarıyla birlikte hızla büyümeye devam etmektedir. Kalite ve hizmet odaklı yapısıyla iş ortaklarına ve müşterilerine en kaliteli hizmet deneyimini sunmak kurulduğu günden itibaren en önemli hedefidir.

Bayisi bulunduğumuz tüm firmalar ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.